ביתא
מחנכים

יחידת החדשנות של מנח"י – הבית של המורות והמורים בירושלים.
ביתא מחנכים מובילה שינוי עירוני בתפיסת מעמד המורה ובהצמחת הכוחות החינוכיים בשטח. המשימה שלנו היא לסייע לכם, מורות ומורים בעיר, לפתח קריירה חינוכית פורצת גבולות. לתרגם את הידע והניסיון האדיר שצברתם לפרקטיקות שאפשר לשכפל ולהפיץ לכלל המערכת, ולתמוך ביצירה וטיפוח של קהילות מורים/ות. קהילות שהן בסיס ליצירת רשת של שותפויות עומק עם קולגות מבתי ספר ברחבי העיר.
ביתא מחנכים. חדשנות שצומחת מהשטח.

כאן גרים בכיף

הצוות של ביתא

תמונת פנים של קים סיגל פולקמן

קים סיגל פולקמן

מנהלת ביתא מחנכים

מחנכת בנשמה, מורה לתיאטרון ומחול, מרצה בסמינר הקיבוצים לפדגוגיה חדשנית ופיתוח דמות המורה. מאמינה בחינוך דיאלוגי ורלוונטי, בכוחו של מורה לחולל שינוי בחיי התלמיד ובחשיבות של בתי הספר דווקא במאה ה21. נשואה לרועי ואמא ליאיר, יואב ויותם ומתאמנת לחצי מרתון ומגדלת חסות בגינת הירק.

תמונת פנים של שני קידרמן בר סיני

שני קידרמן בר סיני

מנהלת מחקר ופרוייקטים

אוהבת ללמוד וללמד, אלופת קריית יובל בתשבצי הגיון, פיצוח שאלות מורכבות ותכנון אסרטגי. שותפה בבעלות הפאב הקהילתי "המפלצת" וחושבת שבתי ספר צריכים ויכולים להיות ה-Happy place של מי שלומד ומלמד בהם. נשואה ליוחאי ומתעוררת מוקדם מאד כבר עשר שנים בזכות בן 10, בת 8 ובת 5.

IMG_9820

השאם עכאווי

מנהל חדשנות מזרח העיר

מנהל החדשנות החינוכית במזרח ירושלים, בעל תואר שני בניהול, עובד במשך שמונה עשרה השנים האחרונות בארגונים מקומיים ובינלאומיים שונים, ביניהם פרויקטים שונים מעולם החינוך, ונשוי לסאוסן ואב להאני ולמאיה.

IMG_9848

שירה אייזלר

מנהלת פדגוגית

מחנכת ביסודי ובשביל לחשוב פדגוגיה אני מוכנה לקום גם באמצע הלילה. לוקחת חלק בקבוצה שחוקרת חשיבה מסדר גבוה והטמעת תהליכים פדגוגיים מערכתיים באוניברסיטה העברית. חולמת לבוא וללמוד בכל מקום ובכל זמן עם כל מי שמקדם למידה משמעותית ופדגוגיה עכשווית. נשואה לישראל ומגדלים יחד את יובל, זיו ושליו הבת.

תמונה פנים של שירה אייזלר

ליאור ידגר דואק

מנהלת קהילות

נולדתי, גדלתי והתחנכתי בעיר המשוגעת הזאת. אחרי התואר הראשון הצטרפתי לתוכנית "חותם" וחינכתי בחטיבת ביניים ובתיכון ממש מחוץ לעיר. לימדתי רבי מלל ומיניות בריאה. כיום כמנהלת הקהילות של ביתא, אני חיה ונושמת א.נשים, אינטראקציות חברתיות והזדמנויות ליצירת קשרים חדשים בין מורים.ות מרחבי העיר. מנחת סדנאות למיניות בריאה לבני נוער ולצוותים חינוכיים.

WhatsApp Image 2024-05-07 at 20.15.25

שירה כהן

מנהלת חווית למידה

את הדרך התחלתי בחינוך בלתי פורמלי בעבודה עם נוער מלא עוצמה מוסתרת. ישבתי איתם בכיתה, למדתי שהוראה איכותית משנה את העולם, והצטרפתי למערכת. כיום, סטודנטית בתוכנית רביבים, מורה בתיכון בעיר ועובדת בביתא. אוהבת את החורף, את השוק, ולשתות קפה בכל מצב צבירה. מתפללת שאצליח לדייק, ומאמינה בכוחן של מילים לגדל נשמות.

תמונת פנים של השאם עכאווי

יוסף ישעיה

מנהל תוכניות חינוכיות

ירושלמי גאה שמתמלא אושר מלראות את המפלצת כל פעם מחדש. אבא של נתן ונשוי לשני. מורה להיסטוריה ותנ"ך, בוגר רביבים, אוהב לטייל . מתלהב מאוד מחינוך, פדגוגיה ותהליכים עמוקים ומשמעותיים.

תמונת פנים של אלמוג אור

אלמוג אור

רכזת ניו מדיה

רכזת ניו-מדיה ומעצבת גרפית. למדתי חינוך באמנות ותקשורת חזותית. אני אוהבת לחקור, לאפיין, למתג ולעצב. הכי חשוב בעייני, לייצר חוויה, כזאת שתשנה.